Wit ZwartUitslag
H.ClevisE.v.d.Homberg0-1
A.UitermarkR.Nabben½-½
J.JeuckenH.v.d.Ven0-1
G.BootsG.Haegens0-1
J.VervoortA.Bliek1-0
G.KluitersA.Siebers½-½
R.StaaksF.Rycerz1-0
T.RippeM.Nabben0-1
J.SeijkensAfwezig met geldige reden 
T.NabbenAfwezig met geldige reden 
NrNaamPuntenWaGspGwRmVlPercKlAlOnNgNbsZk
1E.v.d.Homberg226,5040961272,211Z0000
2R.Nabben194,0039733164,3-12Z0200
3G.Haegens173,6738540180,0-12Z0400
4G.Boots171,5037942355,611W0000
5A.Uitermark163,5036824250,002W1000
6H.Clevis158,8335833256,322W0100
7J.Vervoort153,5034951361,111W0000
8G.Kluiters123,1733621341,701W1200
9A.Bliek121,0032630350,0-22Z0300
10A.Siebers112,0031622250,001Z0300
11M.Nabben109,00301100100,0-11Z0800
12R.Staaks100,00291100100,011W0800
13T.Rippe78,0028620433,302W0300
14F.Rycerz76,8327201125,001Z0700
15H.v.d.Ven76,0026712428,6-33Z1100
16T.Nabben66,672510010,011W0800
17J.Jeucken61,5024711521,411W1100
18J.Seijkens58,5023401312,501W0500
Wit ZwartUitslag
H.ClevisR.Nabben1-0
A.UitermarkJ.Vervoort1-0
E.v.d.HombergG.Boots1-0
J.SeijkensJ.Jeucken0-1 R
T.RippeA.Bliek0-1
A.SiebersAfwezig met geldige reden 
G.KluitersAfwezig met geldige reden 
M.NabbenAfwezig met geldige reden 
T.NabbenAfwezig met geldige reden 
G.HaegensAfwezig met geldige reden 
R.StaaksAfwezig met geldige reden 
F.RycerzAfwezig met geldige reden 
H.v.d.VenOneven 
    
NrNaamPuntenWaGspGwRmVlPercKlAlOnNgNbsZk
1E.v.d.Homberg193,0040851268,821W0000
2R.Nabben177,1739632166,701Z0200
3G.Boots166,0038842262,501Z0000
4H.Clevis160,5037733164,311W0100
5A.Uitermark142,1736723250,0-11W1000
6G.Haegens138,3335430175,001Z0400
7A.Bliek121,0034530260,0-11Z0300
8J.Vervoort118,0033841356,301Z0000
9G.Kluiters108,0032520340,0-12Z1200
10A.Siebers98,0031521250,011W0300
11M.Nabben77,333000000,000800
12T.Rippe77,0029520340,0-11W0300
13F.Rycerz76,8328101050,011W0700
14R.Staaks72,002700000,000800
15J.Jeucken61,5026611425,001Z1100
16T.Nabben58,332510010,011W0700
17J.Seijkens52,6724401312,501W0400
18H.v.d.Ven49,0023602416,7-22Z1100
Wit ZwartUitslag
J.JeuckenH.Clevis0-1
G.BootsA.Uitermark1-0
R.NabbenE.v.d.Homberg1-0
A.SiebersG.Haegens0-1
G.KluitersAfwezig met geldige reden 
M.NabbenAfwezig met geldige reden 
J.SeijkensAfwezig met geldige reden 
A.BliekAfwezig met geldige reden 
R.StaaksAfwezig met geldige reden 
F.RycerzAfwezig met geldige reden 
T.RippeAfwezig met geldige reden 
J.VervoortH.v.d.Ven1-0
T.NabbenAfwezig met geldige reden 
NrNaamPuntenWaGspGwRmVlPercKlAlOnNgNbsZk
1R.Nabben177,0040532080,012W0200
2G.Boots171,0039742171,411W0000
3E.v.d.Homberg151,5038741264,311Z0000
4G.Haegens128,0037430175,001Z0300
5H.Clevis119,5036623158,301Z0100
6J.Vervoort116,5035741264,311W0000
7A.Uitermark108,6734613241,7-22Z1000
8G.Kluiters99,0033520340,0-12Z1100
9A.Siebers90,8332521250,011W0200
10A.Bliek90,0031420250,001W0300
11T.Rippe77,0030420250,0-22Z0300
12M.Nabben67,672900000,000700
13F.Rycerz65,5028101050,011W0600
14R.Staaks65,332700000,000700
15J.Seijkens51,1726301216,7-12Z0400
16T.Nabben50,002510010,011W0600
17J.Jeucken35,5024501410,012W1100
18H.v.d.Ven33,1723602416,7-22Z0100
Wit ZwartUitslag
H.ClevisJ.Vervoort½-½
J.JeuckenT.Rippe0-1 R
R.NabbenG.Boots01/01/00
E.v.d.HombergG.Kluiters01/01/00
G.HaegensJ.Seijkens1-0 R
A.BliekA.Uitermark0-1
F.RycerzH.v.d.Ven½-½
A.SiebersAfwezig met geldige reden 
M.NabbenAfwezig met geldige reden 
T.NabbenAfwezig met geldige reden 
R.StaaksAfwezig met geldige reden 
NrNaamPuntenWaGspGwRmVlPercKlAlOnNgNbsZk
1E.v.d.Homberg161,0040641175,022W0000
2R.Nabben137,8339422075,001W0200
3G.Boots136,0038632166,701Z0000
4A.Uitermark111,6737513150,0-11Z1000
5G.Haegens95,0036320166,711W0300
6A.Siebers93,0035421162,501Z0200
7J.Vervoort90,0034631258,301Z0000
8H.Clevis89,6733513150,011W0100
9G.Kluiters85,6732520340,0-12Z1000
10A.Bliek81,3331420250,001W0200
11T.Rippe65,0030420250,0-22Z0200
12M.Nabben60,002900000,000600
13R.Staaks56,002800000,000600
14F.Rycerz54,8327101050,011W0500
15J.Seijkens45,0026301216,7-12Z0300
16T.Nabben41,672510010,011W0500
17J.Jeucken35,5024401312,501W1100
18H.v.d.Ven32,6723502320,0-11Z0100
Wit ZwartUitslag
A.UitermarkA.Siebers½-½
G.BootsG.Kluiters1-0
J.VervoortT.Rippe1-0
E.v.d.HombergH.Clevis1-0
T.NabbenA.Bliek0-1
H.v.d.VenJ.Jeucken½-½
R.NabbenAfwezig met geldige reden
M.NabbenAfwezig met geldige reden
J.SeijkensAfwezig met geldige reden
G.HaegensAfwezig met geldige reden
R.StaaksAfwezig met geldige reden
F.RycerzAfwezig met geldige reden
NrNaamPuntenWaGspGwRmVlPercKlAlOnNgNbsZk
1G.Boots136,0040532080,012W0000
2E.v.d.Homberg129,0039531170,011W0000
3R.Nabben95,0038312066,7-12Z0200
4G.Kluiters90,0037420250,001Z1000
5A.Siebers79,6736421162,501Z0100
6A.Bliek79,6735320166,7-11Z0200
7A.Uitermark78,6734403137,501W1000
8J.Vervoort77,0033530260,012W0000
9H.Clevis76,3332412150,001Z0100
10G.Haegens64,0031210150,001Z0300
11M.Nabben48,333000000,000500
12J.Seijkens46,5029201125,001Z0300
13R.Staaks43,332800000,000500
14T.Rippe43,0027310233,3-11Z0200
15F.Rycerz41,672600000,000500
16T.Nabben36,002510010,011W0400
17J.Jeucken35,5024301216,7-12Z1100
18H.v.d.Ven19,6723401312,501W0100
Wit ZwartUitslag
H.ClevisG.Haegens1-0
G.BootsE.v.d.Homberg1-0
J.VervoortH.v.d.Ven1-0
A.SiebersJ.Seijkens1-0
G.KluitersA.Uitermark1-0
R.NabbenAfwezig met geldige reden
M.NabbenAfwezig met geldige reden
T.NabbenAfwezig met geldige reden
A.BliekAfwezig met geldige reden
R.StaaksAfwezig met geldige reden
F.RycerzAfwezig met geldige reden
T.RippeAfwezig met geldige reden
J.JeuckenOneven
NrNaamPuntenWaGspGwRmVlPercKlAlOnNgNbsZk
1G.Boots101,0040422075,001W0000
2G.Kluiters92,0039320166,711W1000
3E.v.d.Homberg85,5038421162,501Z0000
4H.Clevis80,8337312066,711W0100
5R.Nabben77,0036312066,7-12Z0100
6A.Siebers66,0035320166,712W0100
7A.Uitermark60,6734302133,3-11Z1000
8G.Haegens56,3333210150,001Z0200
9J.Vervoort47,0032420250,001W0000
10A.Bliek47,0031210150,001W0200
11T.Rippe44,6730210150,001W0200
12M.Nabben38,672900000,000400
13J.Seijkens38,3328201125,001Z0200
14T.Nabben37,332700000,000400
15R.Staaks36,002600000,000400
16F.Rycerz34,672500000,000400
17J.Jeucken23,002420020,001Z1100
18H.v.d.Ven8,002330030,0-12Z0100
A.UitermarkG.Boots½-½
E.v.d.HombergR.Nabben½-½
A.SiebersH.v.d.Ven1-0
A.BliekJ.Vervoort1-0
T.RippeG.Kluiters0-1
H.ClevisAfwezig met geldige reden 
M.NabbenAfwezig met geldige reden 
J.SeijkensAfwezig met geldige reden 
T.NabbenAfwezig met geldige reden 
G.HaegensAfwezig met geldige reden 
R.StaaksAfwezig met geldige reden 
F.RycerzAfwezig met geldige reden 
J.JeuckenAfwezig met geldige reden 
NrNaamPuntenWaGspGwRmVlPercKlAlOnNgNbsZk
1E.v.d.Homberg75,5040321083,311W0000
2R.Nabben70,0039312066,7-12Z0000
3G.Boots61,0038312066,7-11Z0000
4A.Uitermark60,6737202050,001W1000
5G.Kluiters56,3336210150,001Z1000
6G.Haegens50,00351100100,011W0200
7H.Clevis46,3334202050,001Z0100
8A.Bliek39,6733210150,001W0100
9J.Seijkens39,0032101050,011W0200
10T.Rippe36,6731210150,001W0100
11A.Siebers33,0030210150,001W0100
12M.Nabben30,002900000,000300
13T.Nabben29,002800000,000300
14R.Staaks28,002700000,000300
15F.Rycerz27,002600000,000300
16J.Vervoort23,0025310233,3-11Z0000
17H.v.d.Ven8,332420020,001Z0100
18J.Jeucken7,672320020,001Z0100
Wit ZwartUitslag
A.UitermarkOneven
G.BootsR.Nabben½-½
J.VervoortJ.Jeucken1-0
G.KluitersE.v.d.Homberg0-1
J.SeijkensH.Clevis½-½
G.HaegensA.Bliek1-0
H.v.d.VenT.Rippe0-1
A.SiebersAfwezig met geldige reden
T.NabbenAfwezig met geldige reden
R.StaaksAfwezig met geldige reden
F.RycerzAfwezig met geldige reden
M.NabbenAfwezig met geldige reden
NrNaamPuntenWaGspGwRmVlPercKlAlOnNgNbsZk
1E.v.d.Homberg60,00402200100,001Z0000
2R.Nabben45,0039211075,001Z0000
3G.Boots43,5038211075,001W0000
4A.Uitermark41,5037101050,0-11Z1000
5G.Haegens40,33361100100,011W0100
6T.Rippe36,67351100100,0-11Z0100
7H.Clevis34,5034202050,001Z0000
8J.Seijkens28,5033101050,011W0100
9G.Kluiters24,673210010,011W1000
10J.Vervoort24,0031210150,001W0000
11M.Nabben22,673000000,000200
12T.Nabben21,332900000,000200
13R.Staaks19,332800000,000200
14F.Rycerz18,002700000,000200
15A.Bliek10,002610010,0-11Z0100
16H.v.d.Ven9,332510010,011W0100
17A.Siebers7,672410010,0-11Z0100
18J.Jeucken0,002320020,001Z0000
Wit ZwartUitslag
H.ClevisA.Uitermark½-½
J.JeuckenG.Boots0-1
R.NabbenJ.Vervoort1-0
E.v.d.HombergA.Siebers1-0
M.NabbenAfwezig met geldige reden
J.SeijkensAfwezig met geldige reden
T.NabbenAfwezig met geldige reden
G.HaegensAfwezig met geldige reden
A.BliekAfwezig met geldige reden
R.StaaksAfwezig met geldige reden
H.v.d.VenAfwezig met geldige reden
F.RycerzAfwezig met geldige reden
T.RippeAfwezig met geldige reden
G.KluitersOneven
NrNaamPuntenWaGspGwRmVlPercKlAlOnNgNbsZk
1G.Boots38,00401100100,0-11Z0000
2R.Nabben35,00391100100,011W0000
3E.v.d.Homberg33,00381100100,011W0000
4G.Kluiters21,333700000,001000
5A.Uitermark20,0036101050,0-11Z0000
6H.Clevis19,5035101050,011W0000
7M.Nabben10,333400000,000100
8J.Seijkens10,003300000,000100
9T.Nabben9,673200000,000100
10G.Haegens9,333100000,000100
11A.Bliek9,003000000,000100
12R.Staaks8,672900000,000100
13H.v.d.Ven8,332800000,000100
14F.Rycerz8,002700000,000100
15T.Rippe7,672600000,000100
16J.Jeucken0,002510010,011W0000
17J.Vervoort0,002410010,0-11Z0000
18A.Siebers0,002310010,0-11Z0000
Wit ZwartUitslag
J.VervoortJ.Jeucken1-0
T.RippeA.Bliek0-1
R.NabbenJ.Seijkens1-0
A.UitermarkG.Haegens0-1
E.v.d.HombergH.Clevis1-0
G.BootsAfwezig met geldige reden 
A.SiebersAfwezig met geldige reden 
T.NabbenAfwezig met geldige reden 
R.StaaksAfwezig met geldige reden 
G.KluitersAfwezig met geldige reden 
F.RycerzAfwezig met geldige reden 
J.JakobsAfwezig met geldige reden 
H.v.d.VenOneven 
NrNaamPuntenWaGspGwRmVlPercKlAlOnNgNbsZk
1E.v.d.Homberg231,0040852175,022W1000
2R.Nabben218,6739852175,001W0100
3J.Seijkens216,8338852175,002Z0100
4G.Boots169,0037842262,501Z0100
5G.Haegens168,8336834162,502Z0100
6H.Clevis151,5035933350,0-11Z0000
7A.Uitermark141,0034933350,013W0000
8J.Vervoort130,6733840450,001W0100
9A.Bliek124,0032950455,611Z0000
10A.Siebers123,5031622250,021W0300
11R.Staaks97,6730310233,3-12Z1500
12G.Kluiters95,6729730442,9-12Z0200
13J.Jeucken95,0028830537,501Z1000
14F.Rycerz86,0027210150,001W0700
15T.Nabben79,3326402225,0-22Z0500
16J.Jakobs75,002500000,000900
17H.v.d.Ven68,0024820625,001Z1000
18T.Rippe23,002370070,0-11W1100
Wit ZwartUitslag
A.SiebersJ.Seijkens0-1
H.ClevisJ.Vervoort1-0
A.UitermarkG.Kluiters1-0
A.BliekH.v.d.Ven1-0
J.JeuckenT.Rippe1-0
E.v.d.HombergG.Boots½-½
G.HaegensAfwezig met geldige reden
R.NabbenAfwezig met geldige reden
T.NabbenAfwezig met geldige reden
R.StaaksAfwezig met geldige reden
F.RycerzAfwezig met geldige reden
J.JakobsAfwezig met geldige reden
NrNaamPuntenWaGspGwRmVlPercKlAlOnNgNbsZk
1J.Seijkens215,0040752085,711Z0100
2E.v.d.Homberg197,6739742171,411W1000
3R.Nabben180,6738742171,4-12Z0100
4H.Clevis156,0037833256,301W0000
5G.Boots154,5036842262,501Z0000
6A.Uitermark140,5035833256,302W0000
7G.Haegens132,5034724157,111Z0100
8A.Siebers113,1733622250,021W0200
9J.Vervoort99,6732730442,9-11Z0100
10A.Bliek99,0031840450,022W0000
11J.Jeucken94,6730730442,912W1000
12R.Staaks88,0029310233,3-12Z1400
13G.Kluiters85,3328730442,9-12Z0100
14F.Rycerz75,0027210150,001W0600
15T.Nabben73,0026402225,0-22Z0400
16J.Jakobs66,672500000,000800
17H.v.d.Ven53,0024820625,001Z0000
18T.Rippe23,002360060,0-23Z1100

Overzicht voor ronde 7, gespeeld op 22 november 2018

Wit ZwartUitslag
J.SeijkensE.v.d.Homberg½-½
G.BootsH.Clevis½-½
J.VervoortR.Nabben0-1
H.v.d.VenG.Kluiters0-1
A.UitermarkA.Siebers½-½ R
A.BliekG.Haegens0-1
F.RycerzT.Rippe1-0
T.NabbenAfwezig met geldige reden
R.StaaksAfwezig met geldige reden
J.JakobsAfwezig met geldige reden
J.JeuckenOneven

Overzicht voor ronde 6, gespeeld op 9 november 2018

Wit ZwartUitslag
G.BootsA.Uitermark  1-0       
J.VervoortA.Bliek1-0        
A.SiebersH.v.d.Ven1-0        
G.HaegensT.Nabben1-0        
H.ClevisJ.Seijkens0-1
J.JeuckenR.Staaks0-1 R
E.v.d.HombergR.Nabben1-0        
G.KluitersT.Rippe1-0         
F.RycerzAfwezig met geldige reden 
J.JakobsAfwezig met geldige reden 
   

Overzicht voor ronde 5, gespeeld op 2 november 2018

Wit ZwartUitslag
H.v.d.VenR.Staaks1-0 R
G.HaegensE.v.d.Homberg0-1
R.NabbenG.Boots1-0
A.UitermarkH.Clevis½-½
A.BliekJ.Jeucken1-0
G.KluitersJ.Vervoort0-1
J.SeijkensAfwezig met geldige reden
A.SiebersAfwezig met geldige reden
T.NabbenAfwezig met geldige reden
F.RycerzAfwezig met geldige reden
J.JakobsAfwezig met geldige reden
T.RippeOneven

Overzicht voor ronde 4, gespeeld op 26 oktober 2018

Wit ZwartUitslag
J.SeijkensR.Nabben½-½
A.SiebersG.Boots0-1
T.RippeJ.Jeucken0-1
H.v.d.VenA.Bliek0-1
G.HaegensA.Uitermark½-½
H.ClevisG.Kluiters1-0
E.v.d.HombergT.Nabben1-0
J.VervoortAfwezig met geldige reden
F.RycerzAfwezig met geldige reden
J.JakobsAfwezig met geldige reden
R.StaaksOneven

 

De stand vindt men hier 

Overzicht voor ronde 3, gespeeld op 12 oktober 2018

Wit ZwartUitslag
J.SeijkensA.Uitermark1-0
G.BootsH.v.d.Ven1-0
A.SiebersG.Haegens½-½
R.NabbenH.Clevis1-0
A.BliekT.Rippe1-0
J.JeuckenG.Kluiters0-1
E.v.d.HombergJ.Vervoort1-0
T.NabbenAfwezig met geldige reden
R.StaaksAfwezig met geldige reden
F.RycerzAfwezig met geldige reden
J.JakobsAfwezig met geldige reden
 
 De stand vindt men hier 

overzicht voor ronde 2 gespeeld op 5 oktober

Wit ZwartUitslag
G.BootsF.Rycerz1-0
H.v.d.VenJ.Seijkens0-1
H.ClevisE.v.d.Homberg1-0
T.NabbenG.Haegens½-½ R
A.BliekJ.Vervoort0-1 R
J.JeuckenA.Uitermark0-1
G.KluitersR.Nabben0-1
A.SiebersAfwezig met geldige reden
T.RippeAfwezig met geldige reden
J.JakobsAfwezig met geldige reden
R.StaaksAfwezig met geldige reden

 

De stand vindt men hier 

Overzicht voor ronde 1, gespeeld op 28 september 2018

Wit Zwart Uitslag
J.Seijkens – G.Boots 1-0
J.Vervoort – A.Siebers 0-1
T.Rippe – H.v.d.Ven 0-1
G.Haegens – H.Clevis ½-½
R.Nabben – T.Nabben ½-½
A.Uitermark – A.Bliek 1-0
R.Staaks – J.Jeucken 0-1
G.Kluiters – Afwezig met geldige reden
F.Rycerz – Afwezig met geldige reden
Jimi – Afwezig met geldige reden
E.v.d.Homberg – Oneven

 

De stand vindt men hier