Hieronder vindt u de resultaten van de LiSB competitie 2021/22.

In de 1e ronde in de LiSB  competitie speelde we in en tegen Tegelen 2.

Het was een ware happening om weer zoveel schakers achter de borden te zien. Na een korte ontvangst en uitleg gingen we van start. Johan had op bord 6 al snel zijn tegenstander in de tang. Desondanks gaf hij wel vroegtijdig op. Maar ja  het 1e punt was binnen. Rob speelde op bord 1 een open partij met diverse mogelijkheden. Uiteindelijk kwam er toch wel een licht voordeel wat uiteindelijk tot winst  eindigde. Theo speelde op bord 2 met zwart, waarbij de tegenstander zonder overleg remise aanbood. Na kort overleg en een kijk op de borden werd dat geaccepteerd. De captain had duidelijk vertrouwen  in zijn medespelers. Herm speelde op bord 3 een partij waar van we allemaal dachten nou die buit is zo binnen.  Maar dat liep anders. Hij kon weliswaar uiteindelijk niet meer verliezen en speelde remise. Guido speelde tactisch op bord 4 omdat Edwin weer eens wit wilde. Nou vooruit dan maar. Guido offerde zich op en verloor, maar wist dat  te doen nadat de buit al binnen was . Dus de 1e winst in de LiSB competitie was binnen. Tevreden gingen we dus huiswaarts. Mannen  well done en tot de volgende keer

Afmelding